Głosowanie SMS: Sonda portalu LCA.pl i Gazety Legnickiej


12. Patryk Gregułowski (piłka ręczna, Siódemka Legnica)

46%

11. Mateusz Drozdalski (piłka ręczna, Siódemka Miedź Legnica)

14%

22. Magdalena Kisiel (teakwon-do, LKT Legnica

14%

8. Kamil Wójcik (piłka nożna, Konfeks Legnica)

7%

14. Wojciech Szyba (piłka ręczna, UKS EuCO Dziewiątka Legnica)

7%

35. Artur Gułaj (biegi, JanoSport Team Legnica)

3%

15. Tomasz Kupiński (siatkówka, Ikar Legnica)

2%

23. Wioletta Hanisch (teakwon-do, LKT Legnica)

1%

2. Petteri Forsell (piłka nożna, Miedź Legnica)

1%

9. Kamil Mosiołek (piłka ręczna, Siódemka Miedź Legnica)

1%

16. Marcin Kozar (siatkówka, Ikar Legnica)

1%

3. Omar Santana (piłka nożna, Miedź Legnica)

1%

21. Eliasz Jankowski (sporty walki, Olimpia Legnica)

1%

1. Tomislav Bozić (piłka nożna, Miedź Legnica)

1%

6. Michał Cirko (piłka nożna, Konfeks Legnica)

1%

25. Maciej Żuk (teakwon-do, LKT Legnica)

0%

5. Rafał Augustyniak (piłka nożna, Miedź Legnica)

0%

13. Łukasz Mazur (piłka ręczna, Siódemka Legnica)

0%

19. Emilian Borek (futsal, Auto-Elektryk Legnica)

0%

20. Paweł Biszczak (sporty walki, Klub Karate Kyokushin Legnica)

0%

29. Grzegorz Woźnik, Bartosz Sydor (rajdy, SITMN Rally Team)

0%

32. Mateusz Grzesik (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

0%

33. Tyberiusz Kowalczyk (MMA, Tyberian Team/Fitpower Legnica)

0%

34. Rafał Bardziński (biegi, JanoSport Team Legnica)

0%

4. Marcos Garcia Barreno ?Marquitos? (piłka nożna, Miedź Legnica)

0%

7. Michał Janeczko (piłka nożna, Konfeks Legnica)

0%

10. Paweł Piwko (piłka ręczna, Siódemka Miedź Legnica)

0%

17. Karol Nikodem (futsal, FutbolCentrum.PL)

0%

18. Mateusz Jaros (futsal, Wietrzak Team Legnica)

0%

24. Kamila Kolanowska (taekwondo, LKT Legnica) jest Mistrzynią Polski Seniorów

0%

26. Michał Gomoliszek (łucznictwo, Strzelec Legnica)

0%

27. Katarzyna Szałańska (łucznictwo, Strzelec Legnica)

0%

28. Marcin Sieciechowicz (szachy, Miedź Legnica)

0%

30. Dariusz Wszoła (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

0%

31. Sławomir Śledź (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

0%


Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 71480 SMS o treści TYP.DL.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybraną opcję. Koszt wysłania SMSa to 1.23 zł z VATem.


Głosowanie SMS obsługuje
Atom.SMS