Głosowanie SMS: Sonda portalu LCA.pl i Gazety Legnickiej


3. Adrian Purzycki (piłka nożna, Miedź Legnica)

27%

34. Dominik Pazio (futsal, Auto-Elektryk).

15%

19. Karol Welter (boks, Fitness Piekary Legnica)

12%

37. Tomasz Kupinski (siatkowka, Ikar Legnica)

12%

38. Olga Strzelczyk (szermierka, UKS Piast Legnica)

8%

23. Wioletta Hanisch (taekwon-do, LKT Legnica)

7%

39. Kuba Adamczuk (szermierka, UKS Piast Legnica)

5%

31. Kornelia Fiedkiewicz (MKS Juvenia Wrocław)

4%

35. Karol Nikodem (futsal, Lew Cars)

4%

16. Dariusz Wszoła (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

1%

17. Sławomir Śledź (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

1%

18. Mateusz Grzesik (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

1%

28. Beata Rutowska (łucznictwo, Strzelec Legnica)

1%

43. Julia Szczurowska (boks, Legnicki Klub Bokserski)

1%

1. Łukasz Załuska (piłka nożna, Miedź Legnica)

0%

2. Paweł Zieliński (piłka nożna, Miedź Legnica)

0%

4. Marcos Garcia Barreno ?Marquitos? (piłka nożna, Miedź Legnica)

0%

5. Jakub Łukowski (piłka nożna, Miedź Legnica)

0%

6. Tomasz Dubowski (piłka nożna, Konfeks Legnica)

0%

7. Adrian Wójcik (piłka nożna, Konfeks Legnica)

0%

8. Kamil Wójcik (piłka nożna, Konfeks Legnica)

0%

9. Wojciech Styrcz (piłka ręczna, Siódemka Miedź Legnica)

0%

10. Paweł Paterek (piłka ręczna, Siódemka Miedź Legnica)

0%

11. Kamil Mosiolek (piłka ręczna, Siódemka Miedź Legnica)

0%

12. Mateusz Wychowaniec (piłka ręczna, Siódemka Legnica)

0%

13. Łukasz Mazur (piłka ręczna, Siódemka Legnica)

0%

14. Mateusz Drozdalski (piłka ręczna, Siódemka Legnica)

0%

15. Wojciech Szyba (piłka ręczna, UKS EuCO Dziewiątka Legnica)

0%

20. Paweł Biszczak (sporty walki, Klub Karate Kyokushin Legnica)

0%

21. Eliasz Jankowski (sporty walki, Olimpia Legnica)

0%

22. Magdalena Kisiel (taekwon-do, LKT Legnica)

0%

24. Kamila Kolanowska (taekwondo, LKT Legnica)

0%

25. Maciej Żuk (teakwon-do, LKT Legnica)

0%

26. Michał Gomoliszek (łucznictwo, Strzelec Legnica)

0%

27. Katarzyna Szałańska (łucznictwo, Strzelec Legnica)

0%

29. Artur Gułaj (biegi, JanoSport Team Legnica)

0%

30. Rafał Bardziński (biegi, Janosport Team Legnica)

0%

32. Jagoda Lasota (akrobatyka powietrzna, Avatar).

0%

33. Dominika Stala (piłka ręczna, UKS EuCO Dziewiątka Legnica)

0%

36. Filip Michalewski (siatkowka, Ikar Legnica)

0%

40. Dariusz Wszoła (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

0%

41. Sławomir Śledź (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica)

0%

42. Sebastian Sądej (trójbój siłowy, TKKF Śródmieście Legnica

0%

44. Jagoda Lasota (akrobatyka powietrzna)

0%

45. Kacper Ambroży (biegi lekkoatletyka, AZS AWF Wrocław)

0%

46. Adrian Lewandowski (strzelectwo sportowe, Skorpion Polkowice)

0%

47. Jakub Popiwczak (siatkówka, Jastrzębski Węgiel)

0%

48. Wit Grosicki (biegi)

0%


Aby wziąć udział w głosowaniu, wyślij pod numer 71480 SMS o treści TYP.DL.X w miejsce X wpisując symbol oznaczający wybraną opcję. Koszt wysłania SMSa to 1.23 zł z VATem.


Głosowanie SMS obsługuje
Atom.SMS